Ania
Sympatyczna pani Doktor i przede wszystkim świetny fachowiec - dobrze zna się na problemach z włosami, wytłumaczy dokładnie i szczerze pragnie pomóc pacjentowi. Oby więcej takich lekarzy.
Urszula
Udałam się do Pani Doktor ze względu na problem ze skórą głowy i z wypadającymi włosami. Pani Doktor bardzo jasno wyjaśniła mi co powinnam zrobić oraz szczegółowo przebadała włosy na różne sposoby. Analizę i interpretację wyników badania przekazywała bardzo jasno i w sposób zrozumiały. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Aneta
Polecam w 100% każdemu kto boryka się z problemami skórnymi, włosowymi i nie tylko. Pani doktor podchodzi do problemów patrząc na cały organizm również od wewnątrz! Bardzo miła i sympatyczna kobieta której pasją jest jej praca. Do takich miejsc człowiek aż chce wracać!
Natalia
Najlepszy i najdokladniejszy specjalista od włosów.. po ciąży wypadały, łamały się, dodatkowo farbowane na blond.... Pani Barbara poświęca mnóstwo czasu na wywiad, rozmowę i szczegółowo omawia co i jak można zrobić aby zmienić kondycję włosa. Polecam w 100% nie znam nikogo lepszego, a łapałam się już wszystkiego ;)
Krzysztof
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w gabinecie na Panewnickiej. Od razu widać, że Pani Barbara profesjonalnie podchodzi do sprawy. Najpierw szczegółowy wywiad i szukanie przyczyny problemu, a następnie bardzo cenne rady i uwagi odnośnie pielęgnacji skóry głowy. W moim przypadku udało się rozwikłać problem już po pierwszej wizycie
Monika
Wizyta bardzo udana. Otrzymałam wszystkie informacje dotyczące mojej osoby. Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjenta i bardzo szeroką wiedzę na temat włosów. Na pewno nie będzie to moje ostatnie spotkanie z tą Panią. Polecam.
Mateusz
Bardzo dobra specjalistka. Wszystko tłumaczy krok po kroku, sugeruje co należy zrobić. Preparaty, które poleca można zakupić na miejscu, albo poprzez internet. Nie naciska na zakup od razu. Polecam.
Agatha
Excllent and very professional service provided. Top knowledge and understanding patient worries, reasonably priced with top quality products recommended. Couldn’t wish for better specialist. Thank you very much.